Studio Graficzne

Twój Grafik na subskrypcję

Optymalizacja procesów

Automatyzacja AI
i Chatboty

Cloud | Web security

Spokojny rozwój
i bezpieczeństwo

Consulting | Szkolenia

Zarządzanie projektami Agile > Waterfall

Cześć, tu Adrian 🙂

Breackly – Twoje miejsce na innowacje. Projektujemy, kodujemy, zabezpieczamy i automatyzujemy. Wykorzystaj naszą ekspercką wiedzę, aby osiągnąć sukces w biznesie. Oferujemy kompleksowe usługi graficzne, UX, landingpage’e oraz konsulting UX. Stworzymy dla Ciebie nowoczesne projekty, które przyciągną uwagę klientów. Zapewniamy bezpieczeństwo strony i sklepu w chmurze oraz realne wsparcie w automatyzacji AI i chatbotów. Zarządzaj projektami zgodnie z nowym modelem Agile Waterfall. Dołącz do nas i buduj biznes przyszłości już teraz. Skontaktuj się z nami pod adresem [email protected] lub zadzwoń pod numer (+48) 573 468 597.

Osiągamy więcej 

Współracując razem przenosimy kolejne kamienie milowe by pomagać Ci osiągać sukces w Twoim biznesie. Oferujemy studio graficzne w subskrypcji miesięcznej, który zapewni Ci nowoczesne i kreatywne projekty graficzne. Nasz zespół od spraw bezpieczeństwa dba o ochronę stron i sklepów, zapewniając cyberbezpieczeństwo oraz ochronę przed atakami DDOS. Ponadto, oferujemy również usługi konsultingowe, które pomogą Ci rozwijać i doskonalić Twoje produkty cyfrowe. Breackly – Design | Code | Secure | Automate.

Historie wspólnego sukcesu

Jestem niezmiernie zadowolony z wdrożonych usług bezpieczeństwa IT i stałej ochrony, wdrożonej dla mojego sklepu internetowego dzięki Breackly. 🙌 Dzięki wykonywanemu audytowi i szybkiej implementacji odpowiednich funkcjonalności uniknąłem kary w wysokości 20 000 zł, z którą niestety mój kolega musiał zapłacić z racji niedostosowania dklapu do norm Omnibus. Mogę spać spokojnie i rozwijać swój sklep internetowy. ☁️  Jestem ogromnie wdzięczny za ich ekspertyzę i profesjonalne podejście. Z optymizmem buduje przyszłość mojego biznesu i gorąco polecam wszystkim skorzystanie z usług Breackly. 😊

TONY – EcoMM chief

Od momentu skorzystania z usługi, moje reklamy zyskały minimalistyczne grafiki, które znacząco zwiększyły konwersje. Co więcej, koszt subskrypcji jest o wiele niższy niż zatrudnienie kogoś na umowę, a efekty są nieporównywalnie lepsze. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i talentu zespołu Studia Graficznego, który stale dostarcza nowoczesne i kreatywne projekty. Subuje już od 3,5 miesiąca i nie mam ochoty rezygnować. Opłaca się nawet zbyt dobrze.

Ahmad – COO PAN LTD

„Mam robotę dla grafika do wykonania, zlecam i już nie martwie się. Nie musze nikogo zatrudniać na stałe, pilnować czy mnie nie oszuka, kupować specjalnego sprzętu. Po prostu płacę i mam. Czemu wcześniej się obawiałem , nie wiem.

Grzegorz – dyrektor zarządu

„Konsultacje biznesowe bardzo pozytywne, wiele ciekawych aspektów się dowiedziałam, materiały również przydatne, dziękuję serdecznie. Polecam.

Monika, PM

Budujemy realną przewagę
w biznesie. Gotowy?